Sesja Ślubna | Anioły i Demony

W każdej kobiecie bowiem zderzają się dwie, zupełnie odmienne natury, pod delikatną warstwą rajskiej łagodności, drzemie prawdziwy wulkan rozpalający zmysły.

Z jednej strony delikatna i wrażliwa z łagodnym spojrzeniem oczu błękitnych jak szkiełka i z uśmiechem, pod wpływem którego topnieją lody. Jej skręcone anielskie, aksamitne blond loki spływają miękkimi kaskadami na odsłonięte, kuszące ramiona. Stąpa lekko, a Jej jedwabista suknia otula anielskie ciało, opadając łagodnie w dół białymi warstwami…

Z drugiej zaś strony pełna jest nieopisanego żaru. Płomienna, gorąca i pełna temperamentu. Mroczna i nieprzenikniona. Jej zmysłowe, głębokie spojrzenie rozpala nawet skałę. Stąpa pewnie, a pod Jej stopami, zdaje się, że ziemia drży… Prawdziwa uwodzicielka.

I tak od początku świata, w jednym ciele grają w duecie dwie zupełnie odmienne natury – raz bliska siostra diabła, a raz anioł, nie kobieta!

Autor tekstu: Małgorzata Sowa, PiLLow Design
Zdjęcia: Black Tree Studio

Anioły i Demony (1)Anioły i Demony (2)Anioły i Demony (3)Anioły i Demony (4)Anioły i Demony (5)Anioły i Demony (6)Anioły i Demony (7)Anioły i Demony (8)Anioły i Demony (9)Anioły i Demony (10)Anioły i Demony (11)Anioły i Demony (12)Anioły i Demony (13)Anioły i Demony (14)Anioły i Demony (15)Anioły i Demony (16)Anioły i Demony (17)Anioły i Demony (18)Anioły i Demony (19)Anioły i Demony (20)Anioły i Demony (21)Anioły i Demony (22)Anioły i Demony (23)Anioły i Demony (24)Anioły i Demony (25)Anioły i Demony (26)Anioły i Demony (27)

Produkcja, pomysł i realizacja sesji zdjęciowej: Zespół abcslubu.pl
Fotografie: Black Tree Studio / www.blacktreestudio.pl
Czarna sukni i białe suknie ślubne: Annais Bridal / www.annaisbridal.pl
Biżuteria: Jubiler Sezam / www.jubilersezam.pl
Biżuteria sutaszowa: PiLLow Design / www.pillowdesign.pl
Wykonanie fryzur ślubnych: Anya, Bali Beauty House, Kraków / www.balibeautyhouse.com
Wykonanie makijaży ślubnych: Marzena, Bali Beauty House, Kraków / www.balibeautyhouse.com
Makijaże modelek wykonano kosmetykami marki Hean / www.hean.pl
Bukiety i dekoracje stołów weselnych: Violetta Krzaczek, Retroflexus / www.retroflexus.pl
Torty ślubne: Cukiernia Cieplak / www.cieplak.pl
Miejsce sesji: Restauracja Cafe Oranżeria – Hotel Kossak**** / www.cafeoranzeria.pl
Modelki: Martyna Dziędziel, Katarzyna Olma